Psia apteczka – dla psów aktywnych i tych trochę mniej

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego pupila. Podczas gdy pies będzie beztrosko biegał, Ty jako właściciel dopilnuj, by mieć pod ręką psią apteczkę, nie tylko gdy wybierasz się na jakąś dłuższą wędrówkę. Podobnie, jak trzymasz w mieszkaniu domową apteczkę dla członków rodziny, tak warto mieć apteczkę dla psa, zawierającą niezbędne opatrunki i leki do szybkiego zastosowania. W końcu wypadki zdarzają się wszędzie i każdemu, a zwierzaki wcale nie są wolne od tej reguły; wręcz przeciwnie – psy są narażone na zranienia, gdyż są to aktywne zwierzęta, które biegają, hasają, lubią eksperymentować i nie omieszkają włożyć nosa do każdej ciekawej dziury.

Apteczka dla psa Apteczka dla psa
Cena: 29,00 zł
zobacz więcej
Apteczka dla psa z węglem aktywnym Apteczka dla psa z węglem aktywnym
Cena: 59,00 zł
zobacz więcej
Podróżna apteczka dla psa Podróżna apteczka dla psa
Cena: 99,00 zł
zobacz więcej

Pies z natury jest zwierzęciem ciekawskim – tam podbiegnie, tu podskoczy, tam wsadzi pysk, a gdzieś indziej przekopie ziemię. Niestety taka aktywność wiąże się z tym, że psiak od czasu do czasu wróci ze skaleczoną łapą lub innym urazem. Wtedy warto mieć pod ręką zestaw opatrunków.

Apteczka dla psa to gotowy zestaw najpotrzebniejszych opatrunków i akcesoriów. Dzięki jej niewielkim rozmiarom można ją nosić w plecaku, gdy idziesz na spacer. Psia apteczka to również obowiązkowy element domowego wyposażenia. Nawet jeżeli Twój pupil jest wzorem ułożenia, to i tak polecamy zaopatrzyć się w jeden z trzech zestawów.

Apteczka dla psa – gotowe zestawy

W ofercie sklepu Doganica przygotowaliśmy 3 warianty psiej apteczki. Zestawy zostały skompletowane tak, aby zapewniały kompleksową ochronę dla małych i dużych psów, tych bardziej i mniej aktywnych.

  • Wariant podstawowy psiej apteczki zawiera kompres jałowy, bandaż dla psa, HushRash 10ml, chusteczki oraz woreczki.

  • Wariant II rozszerzony apteczki dla psa został dodatkowo wzbogacony o węgiel aktywny, a ponadto całe wyposażenie wariantu podstawowego: kompres jałowy, bandaż dla psa, HushRash 10ml, chusteczki oraz woreczki.

  • Wariant III podróżny apteczki dla psa to zestaw polecany zwłaszcza na wyjazdy i dłuższe wyprawy, aby w razie urazu móc szybko udzielić zwierzęciu pomocy. Zestaw zawiera: kompres jałowy, bandaż dla psa, HushRash 10ml, chusteczki woreczki, węgiel aktywny, haczyki na kleszcze, Tickout 100 ml, Pawrricade 10 ml.

W zestawie taniej! Apteczka dla psa skompletowana przez nas będzie tańsza niż te same produkty kupowane oddzielnie, a dodatkowo masz pewność, że kupujesz wypróbowany zestaw skompletowany na podstawie doświadczeń właścicieli psów, a więc otrzymujesz wszystko, co potrzebne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl