Najlepsze gryzaki dentystyczne dla psów

Szukasz sprawdzonej alternatywy dla tradycyjnej zabawki do gryzienia, która nie tylko zapewni rozrywkę Twojemu pupilowi, ale również zadba o jego jamę ustną? Sprawdź zalety, jakie ma wegański gryzak szczoteczka do zębów dla psa oraz inne gryzaki dentystyczne dostępne w sklepie Doganica. Dostosowane do potrzeb psów w różnym wieku i o różnej wadze, pozwolą zadbać o ich rozwój w idealny, do tego w pełni zgodny z naturą, sposób.

Wybierając gryzak szczoteczkę dla psa, możesz mieć pewność, że dajesz swojemu czworonogowi wszystko, co najlepsze. Skład produktu w pełni odpowiada potrzebom zwierząt, zawierając w pełni naturalne i łatwo przyswajalne składniki, które pomagają odświeżyć oddech i ograniczają ilość osadu gromadzącego się na zębach. Jednocześnie, ze względu na brak zawartości glutenu, gryzak szczoteczka dla psa, czy inne gryzaki dentystyczne firmy Whimzees, mogą być podawane psom z wrażliwym układem pokarmowym lub skłonnościami do alergii pokarmowych.

Stixy, kość, czy gryzak szczoteczka do zębów dla psa?

W asortymencie sklepu Doganica można znaleźć gryzaki dentystyczne w różnych kształtach, dzięki czemu łatwo dobrać produkt do potrzeb konkretnego zwierzaka. Gryzak szczoteczkę do zębów dla psa z powodzeniem mogą zastąpić tak lubiane przez zwierzęta stixy, czy przekąski w zabawnym kształcie aligatorów. Sporo rozrywki, związanej z gryzieniem i żuciem, dostarcza również wegetariańska kość ryżowa o większej twardości niż w przypadku innych przekąsek tego typu.

Wszystkie jadalne gryzaki dentystyczne powinny być stosowane pod nadzorem. Przypadkowe połknięcie produktu bez starannego przeżucia, może być szkodliwe dla zwierzęcia, a nawet prowadzić do jego śmierci. Należy również przestrzegać zaleceń producenta względem dziennego spożycia – zjedzenie zbyt wielu gryzaków w ciągu jednego dnia może prowadzić między innymi do dolegliwości żołądkowo-jelitowych. Z tego względu zawsze dobieraj gryzak do wagi i wieku zwierzęcia.

Zalety gryzaków dentystycznych dla psów

Gryzaki dentystyczne mają wiele zalet. Nie tylko zapobiegają osadzaniu się płytki nazębnej i poprawiają higienę jamy ustnej, ale mogą również zapewnić psom zajęcie na długie godziny. Dzięki znacznej twardości stix, czy gryzak szczoteczka do zębów dla psa wymusza na zwierzęciu konieczność powolnego gryzienia i żucia, co jest odbierane przez nie jako forma zabawy. Dostarczając tak ukierunkowanej rozrywki swojemu pupilowi, nie musisz się martwić, że znudzony zacznie niszczyć domowe sprzęty, czy inne elementy wyposażenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl