Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów z domu lub samochodu, naturalnie!

Jeśli masz poczucie, że zapach psa lub kota w pomieszczeniu jest zbyt intensywny, zastosuj neutralizator zapachów zwierząt, który pomoże pozbyć się brzydkiej woni i szybko odświeży powietrze. Preparaty tego typu są nie tylko łatwe w użyciu, ale przede wszystkim bezpieczne – specjalny skład, bazujący zazwyczaj na wodzie i olejkach eterycznych, sprawia, że nie stanowią one zagrożenia ani dla ludzi, ani dla czworonogów. Również zasada ich działania jest prosta – neutralizatory zapachów emitują cząsteczki, które łączą się z tymi odpowiedzialnymi za nieprzyjemne zapachy i je niszczą, trwale rozwiązując kwestię brzydkich woni.

Dlaczego warto stosować neutralizatory zapachów?

Neutralizator zapachów psa czy kota jest bardzo przydatnym narzędziem i powinien znaleźć się w każdym domu, w którym mieszkają czworonogi. Z racji tego, że skutecznie niweluje zapach moczu, kału, czy wymiotów, warto go stosować w przypadku nauki czystości lub choroby psa. Rozpryskany w pobliżu legowiska lub kuwety, skutecznie odświeży powietrze i usunie intensywną woń pozostawioną przez zwierzę.

Neutralizatory zapachów są o tyle skuteczniejsze od zwykłych odświeżaczy, że pozwalają zwalczać nieprzyjemne wonie, a nie tylko je zamaskować – i to na krótką chwilę. Zastosowanie w ich składzie wyłącznie organicznych substancji sprawia, że preparaty nie pozostawiają plam na powierzchniach, a ich zapach ulatnia się w kilkanaście minut, wcześniej jednak skutecznie neutralizują brzydkie aromaty. Z tego też powodu, neutralizator zapachów zwierząt może być stosowany w przypadku samochodów, klatek gryzoni, legowisk, mebli tapicerowanych, podłóg, czy innych powierzchni mających kontakt z czworonogami lub zabrudzonymi ich nieczystościami.

Neutralizator zapachów psa działa inaczej niż odświeżacz powietrza i nie należy używać go jako jego zamiennika.

Neutralizator zapachów zwierząt w sklepie Doganica.com

W sklepie internetowym Doganica można znaleźć wiele produktów dla psów i kotów, w tym również neutralizatory zapachów, które pomogą w walce ze zbyt intensywnymi woniami w pomieszczeniach. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się nie tylko dużą skutecznością, ale również specjalnymi formułami bazującymi na naturalnych substancjach, dzięki czemu nie działają drażniąco na układ oddechowy i nie wywołują żadnych reakcji alergicznych. Można go bez obaw rozpylać w pobliżu ludzi i zwierząt, a po jego zastosowaniu nie trzeba wietrzyć pokoju. Neutralizator zapachów zwierząt będzie pomocny również w usuwaniu zapachów innego pochodzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl